Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najważniejsze aktualności

Powiększ zdjęcie
27 listopada 2015

Fotorelacja z konferencji podsumowującej realizację projektu

Bardzo dziękujemy wszystkim Uczestniczkom i Uczestnikom konferencji za wspólne podsumowanie realizacji projektu "Jasne, że razem".

Czytaj więcej o: Fotorelacja z konferencji podsumowującej realizację projektu
16 listopada 2015

Konferencja podsumowująca realizację projektu "Jasne, że razem"

Serdecznie zapraszamy na konferencję organizowaną przez Polski Instytut Mediacji i Integracji Społecznej w partnerstwie z Urzędem Miasta Częstochowy, której celem jest podsumowanie realizacji projektu „Jasne, że razem”.
Konferencja odbędzie się w dniu 26 listopada 2015 r., w sali sesyjnej Urzędu Miasta Częstochowy, o godz. 17:00. 
W trakcie konferencji zaprezentowany zostanie zakres działań doradczo-szkoleniowych oraz aktywizacyjnych, dla mieszkańców i mieszkanek Częstochowy przeprowadzonych w ramach projektu oraz ich wpływ na proces realizacji Częstochowskiego Budżetu Obywatelskiego w roku 2015.
Zaplanowana jest również prezentacja prac nagrodzonych w konkursie na "filmik" promujący głosowanie na propozycje zadań do budżetu obywatelskiego i uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu.

Program konferencji - do pobrania

Czytaj więcej o: Konferencja podsumowująca realizację projektu "Jasne, że razem"
28 października 2015

Konkurs na najlepszy "filmik" promujący udział w głosowaniu na wnioski do częstochowskiego budżetu obywatelskiego - prezentacja prac konkursowych

Zapraszamy do oejrzenia "filmików" promujących udział w głosowaniu na wnioski do częstochowskiego budżetu obywatelskiego :)

Konkurs dla młodzieży był zorganizowany w ramach realizacji projektu "Jasne, że razem" dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

 

Czytaj więcej o: Konkurs na najlepszy "filmik" promujący udział w głosowaniu na wnioski do częstochowskiego budżetu obywatelskiego - prezentacja prac konkursowych