Konkurs na najlepszy "filmik" promujący udział w głosowaniu na wnioski do częstochowskiego budżetu obywatelskiego rozstrzygnięty!

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
23 października 2015

Z przyjemnością informujemy, iż konkurs na najlepszy "filmik" promujący udział w głosowaniu na wnioski do częstochowskiego budżetu obywatelskiego został rozstrzygnięty !!!

Komisja konkursowa przyznała następujące nagrody:
I nagrodę w kategorii prac grupowych przyznano filmowi: "Zmieniamy Częstochowę na lepsze" - autorstwa Oskara Kosty i Aleksandry Łopot,
I nagrodę w kategorii prac indywidualnych przyznano filmowi: "Wszystko w Waszych rękach" - autorstwa Bartosza Rajczyka,
II nagrodę w kategorii prac grupowych przyznano filmowi: "CZĘSTOCHOWO! GŁOSUJE MY!" - autorstwa Zuzanny Sikory i Jakuba Mrożka,
II nagrodę w kategorii prac indywidualnych przyznano filmowi zatytułowanemu: "Spot promujący udział w głosowaniu na wnioski do częstochowskiego budżetu obywatelskiego" autorstwa Piotra Nowaka.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie :)
W najbliższych dniach zapraszamy do oglądania nagrodzonych prac - będziemy prezentować je na profilu "Jasne, że razem" na Facebook'u.
Nagrodzone prace zostaną umieszczone również m.in. na stronach internetowych www.konsultacje.czestochowa.pl, www.pimis.pl oraz zostaną wyemitowane podczas konferencji podsumowującej projekt „Jasne, że razem”.

Konkurs jest realizowany w ramach projektu „Jasne, że razem” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.