UWAGA!!! KONKURS!!!

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
17 września 2015

Przypominamy o konkursie!

Polski Instytut Mediacji i Integracji Społecznej oraz Urząd Miasta Częstochowy serdecznie zapraszają uczniów częstochowskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, zamieszkujących teren miasta Częstochowy, do udziału w konkursie na najlepszy „filmik” promujący udział w głosowaniu na wnioski do częstochowskiego budżetu obywatelskiego.

Logo konkurs

Prace mogą być składane w dwóch kategoriach: jako prace indywidualne lub prace grupowe.

Prace konkursowe należy składać do 16.10.2015 r. do godziny 16:00.                                           

Nagrodzone prace zostaną umieszczone m.in. na stronach internetowych www.konsultacje.czestochowa.plwww.pimis.pl ,oraz zostaną wyemitowane podczas konferencji podsumowującej projekt „Jasne, że razem”.

Dla zwycięzców przewidziano nagrody:

I nagroda indywidulna – tablet

II nagroda indywidualna – tablet

I nagroda grupowa - do wyboru: sprzęt elektroniczny lub bilety do kina/teatru/muzeum (w zależności od liczebności drużyny)

II nagroda grupowa - do wyboru: sprzęt elektroniczny lub bilety do kina/teatru/muzeum (w zależności od liczebności drużyny)

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem prosimy o dokładne zapoznanie się z Regulaminem konkursu dostępnym na stronie internetowej www.pimis.pl w zakładce „Jasne, że razem” – Dla młodzieży – Konkurs, oraz w biurze projektu „Jasne, że razem” – Al. Wojska Polskiego 124 lok. 3, Częstochowa.

W razie pytań prosimy o kontakt z biurem projektu „Jasne, że razem” – tel. 34 34 30 038.

Konkurs jest realizowany w ramach projektu „Jasne, że razem” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.