Samodzielni w Sieci

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Szkolenia z zakresu podstawowej obsługi komputera i korzystania z Internetu „Samodzielni w sieci” - REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

Uczestnicy/czki szkoleń zapoznają się m.in. z zasadami korzystania z przeglądarek internetowych, wyszukiwania informacji na stronach internetowych, korzystania z epuap, portali społecznościowych, zakładania poczty e-mail i prowadzenia korespondencji elektronicznej.

Dzięki odpowiednio opracowanemu programowi i materiałom szkoleniowym uczestnicy będą mogli zapoznać się z zasadami internetowego sposobu głosowania na propozycje realizacji zadań do budżetu obywatelskiego.

Wszystkie szkolenia "Samodzielni w sieci" odbywają się w Częstochowie, przy ul. Mąkoszy 1 (budynek Domu Rekolekcyjno-Formacyjnego im. św. Kaspra), sala 120 (II piętro). Sala wyposażona jest w 10 stanowisk komputerowych, budynek jest dostepny dla osób mających problemy z poruszaniem się (podjazd, winda).

Miejsca na to szkolenie zostały już wyczerpane. 

Artykuły

25 maja 2015

HARMONOGRAM SZKOLEŃ "SAMODZIELNI W SIECI"

Zapraszamy do zgłaszania się na najbliższe szkolenia z zakresu podstawowej obsługi komputera i korzystania z Internetu "Samodzielni w sieci"

Czytaj więcej o: HARMONOGRAM SZKOLEŃ "SAMODZIELNI W SIECI"
Przejdź do - Zdjęcia ze szkolenia