Zapraszamy do udziału w I Częstochowskim Forum Dzielnic!

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
7 grudnia 2017

Serdecznie zapraszamy do udziału w I Częstochowskim Forum Dzielnic, które odbędzie się w dniu 16 grudnia br. (sobota) w godz. 9:30 – 14:30 w sali sesyjnej Urzędu Miasta Częstochowy, ul. Śląska 11/13.

Spotkanie to jest połączone z konferencją podsumowującą realizację projektu "Jasne, że razem II".

 

Forum z udziałem Prezydenta Miasta Częstochowy, przedstawicieli Rad Dzielnic, członków organizacji pozarządowych z terenu miasta angażujących się w działania w dzielnicach oraz lokalnych aktywistów będzie pierwszym tego typu wydarzeniem w naszym mieście. Forum umożliwi zaprezentowanie się 20 częstochowskim dzielnicom, poprzez pokaz kilkuminutowych filmów promocyjnych oraz prezentacji multimedialnych. Wystąpienia zostaną przygotowane przez mieszkańców poszczególnych dzielnic, którzy ukończyli Akademię Lidera – cykl szkoleń organizowanych  w ramach projektu „Jasne, że razem II” oraz przedstawicieli Rad Dzielnic.

Chcielibyśmy, aby Częstochowskie Forum Dzielnic stało się platformą wymiany doświadczeń i dobrych praktyk podejmowanych w dzielnicach, a także by było okazją do integracji społecznej mieszkanek i mieszkańców angażujących się w życie swoich dzielnic.

Liczymy na Państwa obecność!