W dzielnicach

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Terminy najbliższych spotkań konsultacyjno-doradczych dla Wnioskodawców planujących składać propozycje zadań dzielnicowych:

29.05.2015 15:45 - 17:45 Tysiąclecie  Przedszkole Nr 12, ul. Broniewskiego 18
10.06.2015. 18:00 – 20:00 Błeszno   OSP Brzeziny, ul. Wirażowa 36
11.06.2015. 16:00 -18:00 Dźbów   Szkoła Podstawowa Nr 52, ul. Powstańców Warszawy 144a
15.06.2015. 17:00 – 19:00 Częstochówka – Parkitka  Szkoła Podstawowa Nr 38, ul. Sikorskiego 56
17.06.2015. 15:45 - 17:45 Ostatni Grosz  Al.. Niepodległości 30 (siedziba MPK)
19.06.2015. 18:00 – 20:00 Stare Miasto  ul. Piłsudskiego, namiot Fundacji Kulturoholizm (Festiwal Frytka Off)
21.06.2015. 14:00 – 16:00 Wyczerpy - Aniołów  Szkoła Podstawowa Nr 24, ul. Hubermana 7
22.06.2015. 18:00 - 20:00 Błeszno  OSP, ul. Długa 63
23.06.2015. 17:30 - 19:30 Trzech Wieszczów  Gimnazjum Nr 9
ul. Jana III Sobieskiego 15
23.06.2015. 15:00 - 17:00 Zawodzie-Dąbie  Hala Sportowa, ul Żużlowa (Noc Świetojańska)
23.06.2015. 16:00 - 18:00 Grabówka  Gimnazjum nr 14, ul. Św. Rocha 221
25.06.2015. 18:00 – 20:00 Wrzosowiak  Szkoła Podstawowa Nr 53, ul. Orkana 95/109
25.06.2015. 16:00 - 18:00 Tysiąclecie  Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Księżycowa 6
26.06.2015. 17:00 - 19:00 Trzech Wieszczów  Gimnazjum Nr 9
ul. Jana III Sobieskiego 15
26.06.2015. 16:00 - 18:00 Grabówka  Gimnazjum nr 14, ul. Św. Rocha 221
29.06.2015. 17:00 - 19:00 Trzech Wieszczów  Gimnazjum Nr 9
ul. Jana III Sobieskiego 15
29.06.2015. 18:00 - 20:00 Ostatni Grosz  Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Szczytowa 28/30
30.06.2015. 18:00 – 20:00 Kiedrzyn  OSP Kiedrzyn
30.06.2015. 16:00 - 18:00 Tysiąclecie Budynek Spółdzielni "Nasza Praca", ul Broniewskiego 3
02.07.2015. 16:00 - 18:00 Gnaszyn - Kawodrza  Szkoła Podstawowa nr 11 ul. Festynowa 24
3.07.2015 16.00 – 18.00 Grabówka  Gimnazjum nr 14, ul. Św. Rocha 221
3.07.2015 17.00 – 19.00 Stradom  Klub sportowy KS Stradom
5.07.2015 15:00 – 17:00 Wyczerpy - Aniołów  Boisko przy ul. Lourdyjskiej (Festyn)
6.07.2015 15.45 – 17.45 Śródmieście  Urząd Miasta Częstochowy, budynek USC, ul. Focha 19/21, foyer
06.07.2015. 18:00 – 20:00 Stare Miasto  ul. Targowa 1
6.07.2015 16.00 – 18.00 Dźbów Yava, Lakowa 101
07.07.2015. 18.00 – 20.00 Śródmieście Urząd Miasta Częstochowy, budynek USC, ul. Focha 19/21, foyer
07.07.2015. 16:00 - 18:00 Gnaszyn - Kawodrza  Szkoła Podstawowa nr 11 ul. Festynowa 24
08.07.2015. 18.00 – 20.00 Błeszno  OSP, ul. Długa 63
08.07.2015. 18:00 - 20:00 Lisiniec Klub Seniora, ul. Łomżyńska 21
9.07.2015 17.00 – 19.00 Raków Yava, Al. Pokoju 14
9.07.2015 16.00 – 18.00 Kiedrzyn  SP 30 Ludowa 58
10.07.2015. 16.00 – 18.00 Częstochówka – Parkitka  Szkoła Podstawowa Nr 38
ul. Sikorskiego 56
10.07.2015. 18.15 – 20.15 Kiedrzyn  SP 30 Ludowa 58
10.07.2015. 16:00 - 18:00 Gnaszyn - Kawodrza Szkoła Podstawowa nr 11 ul. Festynowa 24
10.07.2015 16.00 – 18.00 Wrzosowiak  CH Jagiellończycy
10.07.2015. 18:00 - 20:00 Raków  CH Estakada
13.07.2015 16.00 – 18.00 Dźbów  Yava, Lakowa 101
13.07.2015 17.00 – 19.00 Północ  Promenada im. Czesława Niemena
14.07.2015. 15:40 – 17:40 Częstochówka – Parkitka  Szkoła Podstawowa Nr 38
ul. Sikorskiego 56
14.07.2015. 18:00 – 20:00 Stare Miasto  ul. Targowa 1
14.07.2015 17.00 – 19.00 Podjasnogórska  Park Podjasnogórski, altana
15.07.2015 16:00 – 18:00 Zawodzie - Dąbie  Gimnazjum 17, ul. Legionów 23
15.07.2015 18.00 – 20.00 Śródmieście  Urząd Miasta Częstochowy, budynek USC, ul. Focha 19/21, foyer
16.07.2015 17.00 – 19.00 Raków  Yava, Al. Pokoju 14
17.07.2015. 17:00 - 19:00 Mirów  ul. Mirowska 345
18.07.2015. 18:00 - 20:00 Północ  Promenada im. Czesława Niemena (Festiwal  Reggae On Częstochowa)
19.07.2015 15.00 - 17.00 Lisiniec  ul. Wielkoborska 130, Korty tenisowe
20.07.2015. 16:00 - 18:00 Mirów  Zespół Szkół nr 3, ul. Rozdolna 5 
20.07.2015 16.00 – 18.00 Wyczerpy - Aniołów  ul. Połaniecka 50, Szkoła Podstawowa nr 51
21.07.2015 15:00 - 17:00 Stradom  Biblioteka Filia nr 3, ul. Ułańska 5/7
21.07.2015 17:15 – 19:15 Podjasnogórska  Park Podjasnogórski, altana
22.07.2015 16:00 – 18:00 Zawodzie - Dąbie  Gimnazjum Nr 17, ul. Legionów 23
23.07.2015. 15:45 - 17:45 Ostatni Grosz  Biblioteka Filia nr 1, Al. Niepodległości 11
23.07.2015 15.45 – 17.45 Północ  Promenada im. Czesława Niemena
24.07.2015 15:00 - 17:00 Stradom  Biblioteka Filia nr 3, ul. Ułańska 5/7
24.07.2015 16:00 – 18:00 Mirów Zespół Szkół nr 3, ul. Rozdolna 5 
24.07.2015 15:45 - 17:45 Wrzosowiak  CH Jagiellończycy